Polski Biznes
Reklama

Fabryka Kotłów RAFAKO S.A.

47-400 Racibórz ul. Łąkowa 33

tel.: (32) 410 10 00,

fax: (32) 415 34 27


rok założenia firmy: 1949

PLEN

References
  • AALBORG
  • ABB Abgastechnik
  • ABB Consortium
  • ABB PBS Brno
  • AE ENEGIETECHNIK
  • Afval Energie Bedrijf Amsterdam, Holandia NEM, Holandia
  • AHk BASF Ludwigshafen
  • Alborg Engineering, Dania
  • Allington, Wielka Brytania MG Engineering Baumgarte, Niemcy
  • ALSTOM
  • ALSTOM-CERNAY, Francja
  • Amager (Unit 2);(Unit 3)
  • Amagerforbreanding
  • Andritz, USA
  • Anlagebau Wien, Austria
  • Annecy Vivier
  • ANSALDO VOLUND
  • Arab Potash Company
  • ARJO WIGGINS

Certificates

References
  • Assens-spalarnia
  • Austria,Kablitz, Niemcy
  • Austrian Energy
  • Austrian Energy & Env.
  • Austrian Energy & Env.
  • AVEDORE
  • Avesta, Szwecja,Babcok & Wilcox Volund, Dania
  • AVG Hamburg, Niemcy Eisenwerk Baumgarte, Niemcy
  • B&W Volund, Dania
  • BABCOCK
  • BABCOCK & WILCOX A/S
  • Babcock & Wilcox Volund ApS
  • Babcock, Niemcy
  • BALCKE-DURR
  • Baldovie Szkocja
  • BASF Ludwigshafen
  • Bertsch
  • Bodens Energie AB
  • Bolton, Wlk. Brytania Ansaldo Volund, Dania
  • Borregaard Industries Ltd
  • BTB GmbH Berlin Niemcy
  • Budapesti Eromu
  • Buschhaus, Niemcy EVT, Niemcy
  • Cacia
  • Cantabria
  • Cantabria Hiszpania Lurgi Niemcy
  • Cebi
  • CERN

Certificates

References
  • Ciepłownia Miejska w KOLUSZKACH
  • CNIM, Francja
  • Cofiva
  • Cukrownia Gostyń OR-32 K1
  • Cukrownia Gostyń OR-32 K2
  • Cukrownia KRUSZWICA
  • Cukrownia Racibórz
  • Datteln K1, K2
  • DDEXIMKOS
  • Dellattre France
  • Dom Polski Consulting
  • Dotec Energo Int., Czechy
  • Doulens, Francja TMC, Francja
  • Du Pont
  • DUNDE Energy Recycling Ltd.
  • Eberhardzell Niemcy Aalborg Energie Technik AS, Dania
  • EC BIELSKO-BIAŁA II Zespół EC Bielsko-Biała
  • EC POZNAŃ KAROLIN
  • EC Rzeszów
  • EC Siekierki
  • EC Zduńska Wola
  • EC. Zofiówka (OPG-140, K-3)
  • EC-4 Łódź
  • Econoler Hiszpania Vulcano Sadeca S.A. Hiszpania
  • Eisenwerk Baumgarte
  • El. Detmarovice
  • El. KEMERK Ö Y, Turcja
  • El. Łaziska
  • El. Łaziska S.A.
  • El. Niederaussem
  • El. PRUNEROV
  • El. Prunerow
  • EL. Tusimice
  • El.Turów
  • ELANA Toruń SA Toruń
  • Elektrociepł. Łódź 4 OP-430
  • Elektrociepłownia "AGRYF" Zakładów Mięsnych Szczecin
  • Elektrociepłownia "GIGA" sp. z o.o. Świdnik
  • Elektrociepłownia "PZL - MIELEC" Mielec
  • Elektrociepłownia "PZL - MIELEC" Mielec
  • Elektrociepłownia "STOMIL OLSZTYN" S.A. Olsztyn
  • Elektrociepłownia "STOMIL OLSZTYN" S.A. Olsztyn
  • Elektrociepłownia Bardeckich Zakładów Papierniczych BARDO
  • Elektrociepłownia BENCKISER S.A. Nowy Dwór Mazowiecki
  • Elektrociepłownia BĘDZIN
  • Elektrociepłownia BIAŁYSTOK
  • Elektrociepłownia BIAŁYSTOK
  • Elektrociepłownia Białystok Kocioł Nr 5
  • Elektrociepłownia BIELSKO-BIAŁA
  • Elektrociepłownia BIELSKO-BIAŁA
  • Elektrociepłownia BYDGOSZCZ 1 Zespół Elektrociepłowni Bydgoszcz
  • Elektrociepłownia BYDGOSZCZ 2 Zespół Elektrociepłowni Bydgoszcz
  • Elektrociepłownia Chodakowskich Zakładów Włókien Chemicznych "CHEMITEX", Sochaczew
  • Elektrociepłownia CHORZÓW
  • Elektrociepłownia CIESZYN
  • Elektrociepłownia Cukrowni "CEREKIEW" Ciężkowice
  • Elektrociepłownia Cukrowni "DOBRZELIN" Dobrzelin
  • Elektrociepłownia Cukrowni "GOSŁAWICE" Konin
  • Elektrociepłownia Cukrowni "MEŁNO" Mełno
  • Elektrociepłownia Cukrowni "NOWY STAW" Nowy Staw
  • Elektrociepłownia Cukrowni "OPALENICA" Opalenica
  • Elektrociepłownia Cukrowni "ŚRODA" Środa Wielkopolska
  • Elektrociepłownia Cukrowni "ŚWIDNICA" Pszenno
  • Elektrociepłownia Cukrowni "WERBKOWICE" Werbkowice
  • Elektrociepłownia Cukrowni "WERBKOWICE" Werbkowice
  • Elektrociepłownia Cukrowni "WIELUŃ" Wieluń
  • Elektrociepłownia Cukrowni "WŁOSTÓW" Włostów
  • Elektrociepłownia Cukrowni "WOŻUCZYN" Wożuczyn
  • Elektrociepłownia Cukrowni "WROCŁAW" Wrocław
  • Elektrociepłownia Cukrowni "ZDUNY" Zduny
  • Elektrociepłownia CZECHNICA Kocioł Nr 1
  • Elektrociepłownia Czechnica Kocioł Nr 3
  • Elektrociepłownia ELBLˇG
  • Elektrociepłownia Fabryki Łożysk Tocznych KRAŚNIK
  • Elektrociepłownia Fabryki Maszyn "GLINIK" Gorlice S.A. Gorlice
  • Elektrociepłownia Fabryki Papieru "MALTA" Poznań
  • Elektrociepłownia Fabryki Papieru PIECHOWICE
  • Elektrociepłownia Fabryki Samochodów Ciężarowych LUBLIN
  • Elektrociepłownia Fabryki Samochodów Ciężarowych LUBLIN
  • Elektrociepłownia FURNEL INTERNATIONAL Ltd Spółka z o.o. Hajnówka
  • Elektrociepłownia GDANSK Kocioł Nr 10
  • Elektrociepłownia GDAŃSK 2 Zespół Elektrociepłowni Gdańsk
  • Elektrociepłownia GDAŃSK Kocioł Nr 5
  • Elektrociepłownia Gdańskich Zakładów Nawozów Fosforowych "FOSFORY" sp. z o.o., Gdańsk
  • Elektrociepłownia GDYNIA 3 Zespół Elektrociepłowni Gdańsk
  • Elektrociepłownia GLIWICE
  • Elektrociepłownia GORZÓW
  • Elektrociepłownia GORZÓW
  • Elektrociepłownia Huty "SENDZIMIRA" Kraków P.P. Kraków
  • Elektrociepłownia Huty im. EDMUNDA CEDLERA Sosnowiec
  • Elektrociepłownia Huty Metali Nieżelaznych "SZOPIENICE" P.P. Katowice
  • Elektrociepłownia I Zakłady Chemiczne "SODA MĄTWY" S.A. Inowrocław
  • Elektrociepłownia II Zakładów Koksowniczych im. Powstańców Śl. ZDZIESZOWICE
  • Elektrociepłownia II Zakładów Włókien Chemicznych "ELANA" Toruń
  • Elektrociepłownia Janikowskich Zakładów Sodowych JANIKOWO
  • Elektrociepłownia KALISZ
  • Elektrociepłownia KATOWICE-DĄBRÓWKA
  • Elektrociepłownia KIELCE
  • Elektrociepłownia Kluczewskich Zakładów Papierniczych S.A. KLUCZE
  • Elektrociepłownia Kombinatu Metalurgicznego "HUTA KATOWICE" S.A., Dąbrowa Górnicza
  • Elektrociepłownia Kombinatu Metalurgicznego "HUTA KATOWICE" S.A., Dąbrowa Górnicza
  • Elektrociepłownia Komořany Czechy
  • Elektrociepłownia Kopalni i Zakładów Przetwórczych Siarki "SIARKOPOL" Tarnobrzeg
  • Elektrociepłownia Kopalni i Zakładów Przetwórczych Siarki "SIARKOPOL" Tarnobrzeg
  • Elektrociepłownia KRAKOW- ŁĘG Kocioł Nr 5
  • Elektrociepłownia KRAKÓW ŁĘG
  • Elektrociepłownia KRAKÓW ŁĘG
  • Elektrociepłownia KRAKÓW-ŁĘG Kocioł Nr 6
  • Elektrociepłownia KWK "ANNA" Wodzisław
  • Elektrociepłownia KWK "MOSZCZENICA" Jastrzębie Zdrój
  • Elektrociepłownia KWK "MURCKI" Katowice
  • Elektrociepłownia KWK "WIECZOREK" Katowice
  • Elektrociepłownia KWK "ZOFIÓWKA" Jastrzębie Zdrój
  • Elektrociepłownia KWK "ZOFIÓWKA" Jastrzębie Zdrój
  • Elektrociepłownia LUBLIN
  • Elektrociepłownia LUBLIN Kocioł Nr 3
  • Elektrociepłownia LUBLIN Kocioł Nr 3
  • Elektrociepłownia ŁODZ 4 Kocioł Nr 4
  • Elektrociepłownia ŁÓDŹ 2 Zespół Elektrociepłowni Łódź
  • Elektrociepłownia ŁÓDŹ 3 Zespół Elektrociepłowni Łódź
  • Elektrociepłownia ŁÓDŹ 4 Zespół Elektrociepłowni Łódź
  • Elektrociepłownia ŁÓDŹ II Kocioł Nr 6
  • Elektrociepłownia ŁÓDŹ II Kocioł Nr 7
  • Elektrociepłownia ŁÓDŹ II Kocioł Nr 8
  • Elektrociepłownia ŁÓDŹ II Kocioł Nr 9
  • Elektrociepłownia ŁÓDŹ III Kocioł Nr 3
  • Elektrociepłownia ŁÓDŹ IV Kocioł Nr 3
  • Elektrociepłownia MZR "PETROCHEMIA" PŁOCK S.A. Płock
  • Elektrociepłownia MZR "PETROCHEMIA" PŁOCK S.A. Płock
  • Elektrociepłownia Orzechowskich Zakładów Przemysłu Sklejek ORZECHOWO
  • Elektrociepłownia Orzechowskich Zakładów Przemysłu Sklejek ORZECHOWO
  • Elektrociepłownia Petrochemii Płock Kocioł Nr 5
  • Elektrociepłownia Podkarpackich Zakładów Rafineryjnych P.P. JASŁO
  • Elektrociepłownia POZNAŃ KAROLIN
  • Elektrociepłownia Poznań Kocioł Nr 3
  • Elektrociepłownia Poznań-Karolin Kocioł Nr 2
  • Elektrociepłownia Poznań-Karolin Kocioł Nr 3
  • Elektrociepłownia PRUSZKÓW
  • Elektrociepłownia RADOM
  • Elektrociepłownia Rafinerii GDAŃSK
  • Elektrociepłownia Rafinerii Nafty "JEDLICZE" Jedlicze
  • Elektrociepłownia RZESZÓW
  • Elektrociepłownia SIEKIERKI
  • Elektrociepłownia SIEKIERKI
  • Elektrociepłownia SIEKIERKI Kocioł Nr 14
  • Elektrociepłownia SZCZECIN
  • Elektrociepłownia SZCZECIN Kocioł Nr 41
  • Elektrociepłownia SZCZECIN Kocioł Nr 42
  • Elektrociepłownia SZOMBIERKI
  • Elektrociepłownia Śląskich Zakładów Rafineryjnych CZECHOWICE-DZIEDZICE
  • Elektrociepłownia Tarnowskich Zakładów Ceramiki Budowlanej WOLA RZĘDZIŃSKA k/Tarnowa
  • Elektrociepłownia TORUŃ
  • Elektrociepłownia TORUŃ Kocioł nr 2
  • Elektrociepłownia Toruńskiego Przedsiębiorstwa Ciepłowniczo-Usługowego "ENERGOTOR", Toruń
  • Elektrociepłownia Toruńskiego Przedsiębiorstwa Ciepłowniczo-Usługowego "ENERGOTOR", Toruń
  • Elektrociepłownia TYCHY
  • Elektrociepłownia WARSZAWA-KAWĘCZYN
  • Elektrociepłownia Warszawskich Zakładów Papierniczych S.A. KONSTANCIN-JEZIORNA
  • Elektrociepłownia WROCŁAW
  • Elektrociepłownia WROCŁAW
  • Elektrociepłownia WROCŁAW
  • Elektrociepłownia WROCŁAW Kocioł Nr 3
  • Elektrociepłownia WROCŁAW Kocioł Nr 3
  • Elektrociepłownia WSK PZL - RZESZÓW
  • Elektrociepłownia WSK PZL - RZESZÓW
  • Elektrociepłownia WSK PZL - RZESZÓW Rzeszów
  • Elektrociepłownia ZABRZE
  • Elektrociepłownia Zakładów Azotowych "TARNÓW" Tarnów
  • Elektrociepłownia Zakładów Azotowych "TARNÓW" Tarnów
  • Elektrociepłownia Zakładów Azotowych WŁOCŁAWEK
  • Elektrociepłownia Zakładów Celulozowo-Papierniczych - KWIDZYŃ Kwidzyń
  • Elektrociepłownia Zakładów Celulozy i Papieru "CELULOZA" S.A. Świecie
  • Elektrociepłownia Zakładów Chemicznych "ALWERNIA" S.A. Alwernia
  • Elektrociepłownia Zakładów Chemicznych "ORGANIKA-SARZYNA", Nowa Sarzyna
  • Elektrociepłownia Zakładów Chemicznych "ORGANIKA-SARZYNA", Nowa Sarzyna
  • Elektrociepłownia Zakładów Chemicznych "OŚWIĘCIM" P.P. Oświęcim
  • Elektrociepłownia Zakładów Chemicznych "OŚWIĘCIM" P.P. Oświęcim
  • Elektrociepłownia Zakładów Chemicznych "POLICE
  • Elektrociepłownia Zakładów Chemicznych "POLICE" Police
  • Elektrociepłownia Zakładów Chemicznych "ROKITA" S.A. Brzeg Dolny
  • Elektrociepłownia Zakładów Chemicznych "STREM" Dąbrowa Górnicza
  • Elektrociepłownia Zakładów Chemicznych "TARNOWSKIE GÓRY" Tarnowskie Góry
  • Elektrociepłownia Zakładów Chemicznych "WIZÓW" Bolesławiec
  • Elektrociepłownia Zakładów Farmaceutycznych POLPHARMA Starogard Gdański
  • Elektrociepłownia Zakładów Górniczych "LUBIN"
  • Elektrociepłownia Zakładów Górniczych "POLKOWICE" Polkowice
  • Elektrociepłownia Zakładów Koksowniczych "ZDZIESZOWICE" Zdzieszowice
  • Elektrociepłownia Zakładów Mebli Giętych "RADOMSKO" S.A. Radomsko
  • Elektrociepłownia Zakładów Mebli Giętych "RADOMSKO" S.A. Radomsko
  • Elektrociepłownia Zakładów Mechanicznych "ŁABĘDY" Gliwice
  • Elektrociepłownia Zakładów Naprawczych Taboru Kolejowego OSTRÓW WIELKOPOLSKI
  • Elektrociepłownia Zakładów Płyt Pilśniowych PRZEMYŚL Przemyśl
  • Elektrociepłownia Zakładów Przemysłu Barwników "BORUTA" S.A. Zgierz
  • Elektrociepłownia Zakładów Przemysłu Bawełnianego "BIELBAW" S.A. Bielawa
  • Elektrociepłownia Zakładów Przemysłu Bawełnianego "FASTY" S.A. Białystok
  • Elektrociepłownia Zakładów Przemysłu Ciągnikowego "URSUS" Warszawa
  • Elektrociepłownia Zakładów Przemysłu Ciągnikowego "URSUS" Warszawa
  • Elektrociepłownia Zakładów Przemysłu Jedwabniczego "WISTIL" Kalisz
  • Elektrociepłownia Zakładów Przemysłu Lniarskiego "KROSNOLEN" Krosno
  • Elektrociepłownia Zakładów Przemysłu Nieorganicznego "POLCHEM" Toruń
  • Elektrociepłownia Zakładów Starachowickich "STAR" S.A. Works Co., Starachowice
  • Elektrociepłownia Zakładów Tworzyw Sztucznych "ERG" Pustków
  • Elektrociepłownia Zakładów Tworzyw Sztucznych "ERG" Pustków
  • Elektrociepłownia Zakładów Tworzyw Sztucznych "GAMRAT-ERG" Jasło
  • Elektrociepłownia Zakładów Tworzyw Sztucznych "PRONIT" Pionki
  • Elektrociepłownia Zakładów Tworzyw Sztucznych "ZĄBKOWICE-ERG" P.P. Dąbrowa Górnicza
  • Elektrociepłownia Zakładów Włókien Chemicznych "CHEMITEX-ANILANA" ŁódĽ
  • Elektrociepłownia Zakładów Włókien Chemicznych "CHEMITEX-WISKORD", Szczecin
  • Elektrociepłownia Zakładów Włókien Chemicznych "ELANA I" TORUŃ Toruń
  • Elektrociepłownia Zakładów Włókien Chemicznych "ELANA I" TORUŃ Toruń
  • Elektrociepłownia Zakładów Włókien Chemicznych "WISTOM" I Tomaszów Mazowiecki
  • Elektrociepłownia ZIELONA GÓRA
  • Elektrociepłownia ZIELONA GÓRA
  • Elektrociepłownia ŻERAŃ
  • Elektrociepłownia ŻERAŃ
  • Elektrociepłownia Żerań
  • Elektrociepłownia ŻERAŃ Elektrociepłownie Warszawskie Warszawa
  • Elektrownia ADAMÓW Zespół Elektrowni PAK Konin
  • Elektrownia BARAUNI Indie
  • Elektrownia Bełchatów
  • Elektrownia BEŁCHATÓW
  • Elektrownia Bełchatów BB-1150 K3,K4
  • Elektrownia Bełchatów BB-1150 K5,K6
  • Elektrownia Bełchatów BB-1150 K7,K9
  • Elektrownia Bełchatów BB-2400 K13
  • Elektrownia BEŁCHATÓW Rogowiec
  • Elektrownia BHUSAVAL Indie
  • Elektrownia BLACHOWNIA Kędzierzyn-Koźle
  • Elektrownia BOBOW DOL Bułgaria
  • Elektrownia BOKARO Indie
  • Elektrownia CHANG TU Chiny
  • Elektrownia Dolna Odra
  • Elektrownia DOLNA ODRA Kocioł nr 4
  • Elektrownia DOLNA ODRA Kocioł Nr 7
  • Elektrownia DOLNA ODRA Kocioł Nr 8
  • Elektrownia DOLNA ODRA Nowe Czarnowo k/Gryfina
  • Elektrownia DURGAPUR Indie
  • Elektrownia DZEM BI Chiny
  • Elektrownia Florina
  • Elektrownia HALEMBA Elektrownia Halemba Ruda Śląska
  • Elektrownia HUAI NAN Chiny
  • Elektrownia JAWORZNO 3 Jaworzno
  • Elektrownia JAWORZNO III Kocioł Nr 4
  • Elektrownia Jaworzno III OP-650 K 1,2,5,6
  • Elektrownia KEMERKOY Turcja
  • Elektrownia Kogan Creek
  • Elektrownia KONIN Zespół Elektrowni PAK Konin
  • Elektrownia KONIN Zespół Elektrowni PAK Konin
  • Elektrownia KOSOVO Jugosławia
  • Elektrownia Kostolac, Serbia i Czarnogóra
  • Elektrownia KOZIENICE
  • Elektrownia KOZIENICE Kocioł Nr 10
  • Elektrownia Kozienice Świerże Górne 2 kotły
  • Elektrownia KOZIENICE Świerże Górne, gm. Kozienice
  • Elektrownia Kutch Indie
  • Elektrownia LINOPERAMATA Grecja
  • Elektrownia ŁAGISZA Będzin
  • Elektrownia ŁAGISZA Będzin
  • Elektrownia ŁAZISKA
  • Elektrownia ŁAZISKA Łaziska Górne
  • Elektrownia MARICA Bułgaria
  • Elektrownia Morava
  • Elektrownia MORAVA Jugosławia
  • Elektrownia Narva
  • Elektrownia NIKOLA TESLA B Jugosławia
  • Elektrownia OBRENOVAC Jugosławia
  • Elektrownia Obrenovac TENT A5
  • Elektrownia OPOLE
  • Elektrownia OPOLE
  • Elektrownia Opole BP-1150 K1
  • Elektrownia Opole BP-1150 K2
  • Elektrownia Opole BP-1150 K3
  • Elektrownia OPOLE kocioł Nr 1
  • Elektrownia OPOLE kocioł Nr 1
  • Elektrownia OPOLE Kocioł Nr 2
  • Elektrownia OPOLE Kocioł Nr 3
  • Elektrownia OPOLE Kocioł Nr 4
  • Elektrownia OROSZLANY Węgry
  • Elektrownia OSLOMEJ Jugosławia
  • Elektrownia Ostrołęka 3 x OP-650
  • Elektrownia OSTROŁĘKA A Zespół Elektrowni Ostrołęka
  • Elektrownia OSTROŁĘKA B
  • Elektrownia PARAS Indie
  • Elektrownia Paroseni
  • Elektrownia Pątnów BB-1345
  • Elektrownia PĄTNÓW Zespół Elektrowni PAK Konin
  • Elektrownia Pątnów Zespół Elektrowni PAK Konin
  • Elektrownia PISEK Czechosłowacja
  • Elektrownia Połaniec
  • Elektrownia POŁANIEC Kocioł Nr 2
  • Elektrownia POŁANIEC Kocioł Nr 2
  • Elektrownia POŁANIEC Kocioł Nr 4
  • Elektrownia POŁANIEC Kocioł Nr 5
  • Elektrownia POŁANIEC Kocioł Nr 6
  • Elektrownia POŁANIEC Kocioł Nr 7
  • Elektrownia POŁANIEC Kocioł Nr 8
  • Elektrownia POŁANIEC Kocioł Nr 8
  • Elektrownia POMORZANY
  • Elektrownia Pomorzany
  • Elektrownia PRUNEROV Czechy
  • Elektrownia Rybnik
  • Elektrownia RYBNIK
  • Elektrownia Rybnik OP-650
  • Elektrownia SIERSZA Kocioł Nr 3
  • Elektrownia SIERSZA Kocioł Nr 5
  • Elektrownia Siersza OP-380 K3,K6
  • Elektrownia Siersza S.A
  • Elektrownia SIERSZA Trzebinia
  • Elektrownia SIERSZA Trzebinia
  • Elektrownia SKAWINA Kocioł Nr 3
  • Elektrownia SKAWINA Kocioł Nr 4
  • Elektrownia SKAWINA Kocioł Nr 5
  • Elektrownia SKAWINA Kocioł Nr 6
  • Elektrownia SKAWINA Skawina
  • Elektrownia STALOWA WOLA
  • Elektrownia TAIYUAN Chiny
  • Elektrownia TRBOVLJE Jugosławia
  • Elektrownia TUNCBILEK Turcja
  • Elektrownia TURÓW Bogatynia
  • Elektrownia TUSIMICE, CSRF
  • Elektrownia Tuzla Bośnia i Hercegowina
  • Elektrownia TUZLA Jugosławia
  • Elektrownia Tuzla, BiH
  • Elektrownia YATAGAN Turcja
  • Elektrownia Yatagan Turcja
  • Elektrownia YENIKOY Turcja
  • Emmenspitz, Szwajcaria ABB Enertech, Szwajcaria
  • Energomontaze Lib
  • Esbjerg, Dania Babcok & Wilcox Volund, Dania
  • Evreux, Francja Von Roll. Szwajcaria
  • EVT GEC ALSTHOM
  • Fabr. Papieru Niederbipp, Szwajcaria Von Roll, Szwajcaria
  • Fabryka Samochodów Małolitrażowych BIELSKO-BIAŁA
  • FAKOP, Sosnowiec
  • F-ka Sody Lukovac
  • Fortum Engineering, Finlandia
  • Freiburg
  • Funder Industrie GmbH, Austria AET Aalborg, Dania
  • GAEK Donieckoblenergo
  • Garstad
  • Garstad Szwecja Babcock&Wilcox Volund, Dania
  • GEC ALSTHOM Stein Fasel
  • GEC Alsthom-Stein Fasel
  • GKS Schweinfurt
  • HANJUNG
  • Herbrechtingen, Niemcy Enprima, Finlandia
  • HKW Kolonia Simens AG
  • Hobro
  • Hogdalen
  • Holstebro/Struer
  • Huta Cedlera
  • Huta im. Sendzimira
  • Huta im.Sendzimira Kraków
  • Huta OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
  • Huta ROURKELA Indie
  • HVC Assberg
  • IDEA 98 Sp z o.o TARNOWSKIE GÓRY
  • Indaver, Belgia Standard Fasel Lentjes, Holandia
  • Indaver, Belgia SEGHERS (SBT), Belgia
  • Inesco
  • INIOM Tuluza
  • ISIS München Gladbach
  • ISIS Niemcy

Certificates

References
  • ITAPOL s.r.o.
  • Japonia
  • Kakanj
  • Kayseri
  • KE ANWIL Wocławek
  • Kijów
  • Kiruna
  • Kispest/GDHS
  • Kocioł 00-420
  • Kocioł fluidalny przy KWK "HALEMBA" Ruda Śląska
  • Kocioł OP-140
  • Kocioł OPG-430
  • Kocioł testowy z cyrkulacyjnym złożem fluidalnym przy KWK "DĘBIEŃSKO" Leszczyny
  • Kommunekemi
  • Komorany
  • Kopalnia i Huta Miedzi "COMPLEX" Lubin
  • Korea Zinc
  • Kronoply GmbH Heiligengrabe, Niemcy Aalborg Energie Technik AS, Dania
  • Kungsbaska Energi AB, Szwecja Babcok & Wilcox Volund, Dania
  • KVA Gamsen, Szwajcaria Preusag Noel, Niemcy
  • Kvaerner Pulping AB
  • KWK Jastrzębie
  • KZC Onsan Korea Zinc Seul
  • Linz Strom GmbH, Austria AET Aalborg, Dania
  • Ljungby Energy AB, Szwecja Ansaldo Volund, Dania
  • Mafrako
  • Makpol
  • Messer Griesheim
  • Mid-America
  • MK 3 Hameln
  • Montagua
  • Montyon, Francja TMC, Francja
  • Morava
  • MVV Mannheim, Niemcy EVT, Niemcy
  • MVV Mannheim, Niemcy SEGHERS (SBT), Belgia
  • Nadodrzańskie Zakłady Przemysłu Tłuszczowego Brzeg S.A. Brzeg
  • Nestle - ORBE, Szwajcaria TMC, Francja
  • Nestle Tutbury, Wlk. Brytania TMC, Francja
  • Neyveli
  • Nital Zenica
  • NOELL Abfalltechnik
  • Noell Preussag
  • Noell Preussag Dorma
  • NVSA EMS Dottikon, Szwajcaria Von Roll, Szwajcaria
  • OPEC Grudziądz
  • OPEC Grudziądz
  • Oroszlany
  • Oslomej
  • Ostrands Massafabrik Timra
  • Pakistan
  • PCK Schwedt K-5
  • PCK Schwedt K-6
  • PEC Gliwice Sp z o.o Gliwice
  • PESI EMPROMU
  • Petrochemia Płock
  • Pfaffenhofen, Niemcy Babcok & Wilcox Volund, Dania
  • Pfeiderer Industrie Gutersloch, Niemcy Aalborg Energie Technik AS, Dania
  • Pfleiderer Holzwerkstoffe KWK Gütersloh
  • Pirmasens, Niemcy Eisenwerke Baumgarte, Niemcy
  • PKN Orlen
  • PKN Orlen Płock
  • PKN Orlen S.A.
  • Polski Koncern Naftowy Płock
  • Rafako-Ukraina
  • Rafineria Gdańska
  • Rafineria Gdańska Kocioł K1A
  • Rafineria Nafty Trzebinia
  • Real Hallein AG, Austria Austrian Energy & Environment, Austria
  • REFA-spalarnia
  • Roquette
  • Royal Schelde
  • Ruzemberok
  • S.F.L., Holandia
  • S.F.L., Holandia (Fluor Daniel)
  • Sakab, Szwecja SEGHERS (SBT), Belgia
  • SAMSUNG
  • Samsung Korea
  • Santa Fe
  • SCHOIBA Arabia Saud.
  • SFL
  • SFL
  • Siarkopol Grzybów
  • SIEMENS
  • Simens/Gent
  • SKG (Dolbergen)
  • SKG (Erfurt)
  • SKG (Finlandia)
  • SKG (Manheim)
  • SKG Duisburg
  • Slought Heat & Power, Wlk. Brytania Babcok & Wilcox Volund, Dania
  • SOPC 1 Egipt
  • Soporcel
  • Standard Fasel
  • Standarkessel
  • Steinmueller
  • Sulzer, Szwajcaria (Karlsruhe)
  • Sundsvall Szwecja Babcock&Wilcox Volund, Dania
  • Svenborg

Certificates

References
  • SWL GmbH Bischofferode, Niemcy Austrian Energy & Environm., Austria
  • SWM HKW Monachium
  • TAN Nűrnberg, Niemcy Von Roll, Szwajcaria
  • TE "MORAVA"
  • TE Kosovo
  • TE Nikola Tesla
  • TE Oslomej
  • TE Tuzla
  • Tembec St. Gaudens
  • Tembec, Francja Kvaerner Finlandia
  • TENT
  • TET Trbovlje
  • TET Tuzla
  • Th. Arens Anlagenbau
  • TMC
  • Trebowice
  • Trebowice

Certificates

References
  • Tuzla

Certificates

References
  • Umea, Szwecja Von Roll, Szwajcaria
  • Valene, Francja TMC, Francja
  • Valliant
  • Vattenfall Wärme Uppsala, Szwecja Von Roll, Szwajcaria
  • Vestforbrending
  • Vicarb, Francja GEC Alstom, Francja
  • Vitkovice s.p.
  • Vitkowice
  • Volund
  • Volund Ecology Systems
  • Wels, Austria MARTIN, Niemcy
  • West Offaly Power Plant
  • Zakład Energetyczny Częstochowa
  • Zakłady Azotowe "Kędzierzyn" SA
  • Zakłady Azotowe Kędzierzyn-K.
  • Zakłady Azotowe Kędzierzyn-KoĽle
  • Zakłady Azotowe Puławy
  • Zakłady Azotowe Tarnów
  • Zakłady Azotowe Włocławek
  • Zakłady Celulozowo-Papiernicze SLAVOSOVCE Czechosłowacja
  • Zakłady Celulozowo-Papiernicze ŚWIECIE Świecie
  • Zakłady Chemiczne Blachownia
  • Zakłady Chemiczne MACHÓW Machów
  • Zakłady Chemiczne Organika
  • Zakłady Chemiczne Oświęcim
  • Zakłady Chemiczne Tarnów
  • Zakłady Chemiczne WŁOCŁAWEK
  • Zakłady Koks. Zdzieszowice
  • ZCH Police S.A.
  • ZEC Łódź K2 w EC 4 Łódź
  • ZEC Łódź K3 w EC 4 Łódź
  • ZEC Łódź K8 w EC 3 Łódź
  • ZEC Łódź K9 w EC 3 Łódź
  • ZEC Wrocław EC Czechnica Kocioł Nr 2
  • ZEC Wrocław EC Czechnica Kocioł Nr 4
  • ZEC Wrocław EC Wrocław K-2
  • Zespół Elektrociepłowni ŁÓDŹ
  • ZMK Zaporoze